World Top Investor to międzynarodowe zawody w inwestowaniu na rzeczywistym rachunku inwestycyjnym i realnych środkach pieniężnych.

Witamy w Zawodach 2019-2020 World Top Investor. Z WTI inwestorzy mogą konkurować z innymi inwestorami i prezentować kreatywne strategie, które przyniosą im sławę i uznanie w świecie finansów. Od początku World Top Investor, spotkaliśmy ogromną ilość wykwalifikowanych traderów i inwestorów. Jesteśmy podekscytowani kontynuowaniem naszej misji, ułatwiania inwestorom prezentowania swoich umiejętności, aby stać się profesjonalnymi menedżerami. World Top Investor to jedyny sposób na znalezienie kreatywnych przedsiębiorców i inwestorów z całego świata. Zawody World Top Investor jest jedynymi tego typu zawodami, ułatwiającymi  wyłonienie inwestorów osiągających wysokie dochody wśród inwestorów z całego świata.

Rozpoczynając zawody World Top Investor zdaliśmy sobie sprawę, iż inwestorzy rzadko mają okazję stanięcia w zawodach w dziedzinie finansów. Dlatego też World Top Investor stwarza idealną okazję dla poważnych inwestorów , którzy chcą ustanowić dla siebie markę jako inwestora sukcesu, jako najlepszego inwestora w swojej lidze krajowej oraz na szczeblu międzynarodowym. Twój rachunek inwestycyjny biorący udział w zawodach, będzie co dziennie obserwowany, przez osoby zainteresowane zawodami.

Tutaj wszystko zależy od Ciebie. Już od 2000 EUR /USD. Bądź wśród najlepszych inwestorów oraz traderów biorących udział w zawodach World Top Investor.

Udział w zawodach jest prosty. Wystarczy założyć rachunek inwestycyjny u brokera prowadzącego ligę krajową oraz wypełnić formularz przystąpienia do zawodów World Top Investor.

Sponsors Media Partner  
Dif Broker Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych       Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych  FijorrComparic Open Account

Otwórz konto

Zmierz się z traderami i inwestorami z całego świata i zdobądź ostateczne rozpoznanie jako World Top Investor.

dołącz teraz

Need Help?

Contact your local broker